Showing 13–24 of 49 results
Filter by price
HAIER
“Haier 12kg Twin Tub HWM 120AS Semi Automatic Washing Machine” has been added to your cart. View cart
Haier 1.5 ton HSU-18-CFT Non-Inverter Split Air Conditioner
| Specification | Details |
|---|---|
| Capacity | 1.5 Ton |
| Cooling Capacity | 18000 BTU |
| Type | Fixed Speed (Non-Inverter) |
| Power Input (Cooling) | 1880 W |
Haier 1.5 Ton HSU-18-HFP Pearl Inverter Air Conditioner
| Specification | Details |
|---|---|
| Capacity | 1.5 Ton |
| Type | DC Inverter Split AC |
| Cooling Capacity | 19000 BTU |
| Heating Capacity | 19500 BTU |
Haier 1.5 Ton HSU-18-HFT(W) T3 Inverter Air Conditioner
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | Haier |
| Model | HSU-18 HFT |
| Series | Thunder Inverter |
| Capacity | 1.5 Ton |
Haier 1.5 Ton HSU-19-HFAB T3 Inverter Air Conditioner
| Specification | Details |
|---|---|
| Capacity | 1.5 Ton |
| Type | DC Inverter Split AC |
| Cooling Capacity | 20500 BTU |
| Heating Capacity | 20300 BTU |
Haier 1.5 Ton HSU-19-LF Flexis Inverter Air Conditioner
| Specification | Details |
|---|---|
| Capacity | 1.5 Ton |
| Type | DC Inverter |
| Cooling Capacity | 13000 BTU |
| Power Input (Cooling) | 450 ~ 1410 W |
Haier 1.5 Ton HSU-20-HFTEX(W) T3 Inverter Air Conditioner
| Specification | Details |
|---|---|
| Capacity | 1.5 Ton |
| Type | DC Inverter Split AC |
| Cooling Capacity | 21000 BTU |
| Heating Capacity | 20300 BTU |
Haier 1.5-Ton HSU-19LF-SUPREME(W) DC Inverter Air Conditioner
This Haier 1.5 Ton DC Inverter AC offers powerful and energy-efficient cooling with self-cleaning and anti-corrosion technology. It delivers 100% cooling performance even at 46°C for reliable summer comfort.
Haier 10kg Twin Tub HTW 100-1169 Semi Automatic Washing Machine
| Specification | Details |
|---|---|
| Washing Capacity | 10 kg |
| Spinning Capacity | 8 kg |
| Tub Type | Twin Tub |
| Cabinet Material | Plastic |
| Top Lid | Glass |
| Air Dryer | Yes |
Haier 10kg Twin Tub HTW 110-186 Semi Automatic Washing Machine
| Specification | Details |
|---|---|
| Washing Capacity | 11 kg |
| Spinning Capacity | 8 kg |
| Cabinet Material | Plastic |
| Color | Royal Blue / White |
| Air Dryer | Yes |
Haier 10kg Twin Tub HTW100-196E Semi Automatic Washing Machine
| Specification | Details |
|---|---|
| Wash Capacity | 10kg |
| Spin Speed | 1300 RPM |
| Type | Twin Tub Semi-Automatic |
| Warranty | 10 Years Brand Warranty |
Haier 10kg Twin Tub HWM 100-1217 Semi Automatic Washing Machine
| Specification | Details |
|---|---|
| Wash Capacity | 10kg |
| Type | Twin Tub Semi-Automatic |
| Body Material | Rust-Free Plastic |
| Operation | Low Noise, User-Friendly |
Haier 12kg Twin Tub HWM 120AS Semi Automatic Washing Machine
| Specification | Details |
|---|---|
| Model Number | HWM 120-AS |
| Capacity | 12 kg |
| Spin Speed | 600 RPM |
| Energy Class | A |


