Showing 1–12 of 35 results
Filter by price
GREE
“Gree 1.0 Ton Pular T3 Series GS-12PITH15W DC Inverter Split Air Conditioner” has been added to your cart. View cart
Gree 1 Ton Pular Series GS-12PIT10W Cool Only Air Conditioner
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | Gree |
| Model | GS-12PIT10W |
| Series | Pular Series |
| Capacity | 1 Ton |
| Type | Cool-Only Inverter AC |
Gree 1.0 Ton Airy GS-12AITH23W-T3 Inverter Split Air Conditioner
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | GREE |
| Model | GS-12AITH23W-T3 |
| Series | Airy Series |
| Capacity | 1 Ton (12000 BTU) |
| Type | DC Inverter Split AC |
GREE 1.0 TON AIRY PLUS GS-12AITH21B-T3 DC INVERTER AIR CONDITIONER
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | GREE |
| Model | GS-12AITH21B-T3 |
| Series | Airy Plus T3 Series |
| Capacity | 1 Ton (12000 BTU) |
| Type | DC Inverter Split AC |
GREE 1.0 TON AIRY PLUS GS-12AITH21W-T3 DC INVERTER AIR CONDITIONER
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | GREE |
| Model | GS-12AITH21W-T3 |
| Series | Airy Plus T3 Series |
| Capacity | 1 Ton (12000 BTU) |
| Type | DC Inverter Split AC |
Gree 1.0 Ton Charmo Series GS-12CM11 Split Air Conditioner
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | Gree |
| Model | GS-12CM11 |
| Series | Charmo Series |
| Type | Wall Mounted Split AC |
| Capacity | 1 Ton |
GREE 1.0 TON PULAR SERIES GS-12PITH11S INVERTER SPLIT AIR CONDITIONER
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | GREE |
| Model | GS-12PITH11S |
| Series | Pular Series |
| Capacity | 1 Ton (12000 BTU) |
| Type | Inverter Split AC |
GREE 1.0 TON PULAR SERIES GS-12PITH11W INVERTER SPLIT AIR CONDITIONER
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | GREE |
| Model | GS-12PITH11W |
| Series | Pular Series |
| Capacity | 1 Ton (12000 BTU) |
| Type | Inverter Split AC |
Gree 1.0 Ton Pular Series GS-12PITH14S Heat & Cool Inverter Split Air Conditioner (Turbo)
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | GREE |
| Model | GS-12PITH14S |
| Series | Pular Series |
| Capacity | 1 Ton |
| Type | Inverter Split AC (Heat & Cool) |
Gree 1.0 Ton Pular T3 Series GS-12PITH15G DC Inverter Split Air Conditioner
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | GREE |
| Model | GS-12PITH15G |
| Series | Pular T3 Series |
| Capacity | 1 Ton (12000 BTU) |
| Type | DC Inverter Split AC |
Gree 1.0 Ton Pular T3 Series GS-12PITH15W DC Inverter Split Air Conditioner
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | GREE |
| Model | GS-12PITH15W |
| Series | Pular T3 Series |
| Capacity | 1.0 Ton (12000 BTU approx.) |
| Type | DC Inverter Split AC |
GREE 1.0 TON ZENO GS-12ZITH1W T3 INVERTER SPLIT AIR CONDITIONER
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | GREE |
| Model | GS-12ZITH1W-T3 |
| Series | Zeno Inverter Series |
| Capacity | 1 Ton (12000 BTU) |
| Type | DC Inverter Split AC |
GREE 1.0 TON ZENO GS-12ZITH2W T3 INVERTER SPLIT AIR CONDITIONER
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | GREE |
| Model | GS-12ZITH2W-T3 |
| Series | Zeno Inverter Series |
| Capacity | 1 Ton (12000 BTU) |
| Type | DC Inverter Split AC |


